Voucher Prezentowy

Nie masz pomysłu na prezent?
Chcesz sprawić komuś niespodziankę na urodziny, rocznicę ślubu, jubileusz, święta lub pokazać że jest dla Ciebie wyjątkową osobą?
Dobrze trafiłeś! Mamy świetny pomysł na prezent!

Specjalnie dla Ciebie salon Uroda od Świtu przygotuje imienny Voucher Prezentowy

Wyobraź sobie radość i zdziwienie Twoich bliskich gdy odkryją jak oryginalny i wspaniały prezent od Ciebie otrzymują. Ten prezent to nie tylko wyjątkowy pomysł, ale także serdeczna troska i ciepłe myśli.

Zapytaj naszych pracowników pomożemy dobrać Ci prezent dla ważniej dla Ciebie osoby. Doskonale na prezenty nadają się: masaże, zabiegi kosmetyczne , zabiegi relaksacyjne a także zabiegi fryzjerskie takie jak koloryzacja , awangardowe strzyżenie lub zabieg regeneracyjny włosów z masażem głowy.

Voucher można zakupić na konkretny zabieg z oferty salonu fryzjerskiego i kosmetycznego lub na określona kwotę. Podaruj swoim bliskim możliwość wyboru prezentu zgodnie z ich osobistymi preferencjami! Elegancki voucher prezentowy przygotowany jest na utwardzonym papierze zawierającym imię i nazwisko osoby dla której jest voucher, opis prezentu, oraz dane do rezerwacji W standardowej opcji voucher jest zapakowany w ozdobny celofan owinięty piękna kokardą o perłowym połysku. Całość stanowi wyjątkową oprawę prezentu i wykupionej atrakcji.

Vouchery prezentowe do kupienia w salonie Uroda od świtu.

Voucher Prezentowy to oryginalny prezent na każdą okazję.31-946 Kraków
os. Teatralne 10
C. H. ŚWIT, I Piętro


godziny otwarcia:
pn - pt: 9 - 20
sob: 8 - 16

projekt i wykonanie strony: Elfin Design